| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati in situatia asta scapata rau de sub control? Iubita voastra se trage dintr-un sat si e de familie buna. Voi sunteti saraci si urati iar parintilor ei le este rusine de faptul ca fata lor iese cu voi.Cum reactionati cand mergeti cu parintii fetei si cu ea cu masina acasa la ei iar mama ei va spune sa va aplecati sa nu va vada satenii in drum spre casa lor, iar inainte sa coborati din masina vine tatal ei cu o cuvertura si va acopera pana la intrarea in casa ca sa nu vada vecinii?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Imi bagam pul in ei si plecam de acolo

2 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

rolling on the floor)))))) vine tasu Doamne săl acopere pe băiatul ăla cu o cuvertură laughing))))) și-l mai baga și in casă laughing))) Săracul cei face.

| Danny28 a răspuns:

In ce univers s-ar uita o fata la un baiat urat?