| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum reactionati in urmatoarea situatie critica si scapata de sub control? Mergeti la nunta cu iubitul vostru si inainte de a iesi din casa v-ati inteles ca impartiti cinstea. La momentul punerii banilor in plic iubitul vostru va spune ca nu are bani sa dea pentru cinste iar voi aveti doar partea voastra de bani la voi. Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am sa fac nunta niciodata, nu gestionez nimic de genul niciodata.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pun eu totul si imi da el a doua zi, ca doar nu stricam nunta oamenilor, pentru un rahat de cativa lei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai ce gestiona. Dacă sunteți căsătorițim dați împreună. Acum la fel, dați cât aveți, și gata.

| vodami92 a răspuns:

Nu vad sensul pentru care ar face asa ceva! mai ales daca sunt impreuna! ca altfel nu se poate!