| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey băieți, cum reactionati în situația asta scăpată de sub control. Mergeți cu soția la supermarket și când ajungeți la casa soția va trimite după lapte ca ea a uitat sa ia, cum reacționați atunci când ajuneti înapoi la casa și soția voastră se mișcă lasciv în fata casierului?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Eu ii multumesc ideea si atitudinea, pentru ca in timp ce am mers dupa lapte s-a facut rand dupa ea la casa, in schimb nici un barbat n-a comentat - nici casierul - ci au stat linistiti, uitandu-se cum ea se misca lasciv. Ce buna idee, asa femeie sa tot ai!

9 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

M-aș duce rapid să verific dacă nu cumva mi-a fumat joint-urile înainte să plecăm la supermarket. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Exista doua variante in situatia asta:ii fac un scandal monstru cand ajung acasa si ma despart de ea.
A doua varianta ar fi asa:gasesc si eu o casiera care sa imi placa si ma dau la ea.Si asa si eu si sotia suntem chit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sti cum sa iti satisfaci sotia din toate punctele de vedere nu se da la altul, dar astazi orice e posibil, nu as reactiona urat pe moment, as vorbi cu ea intre 4 ochi si i-as pune in vedere sa se potoleasca, daca nu intelege, pa si alta.

| Robert2526 a răspuns:

Nu reactionez deloc, femeile se enerveaza cel mai rau cand le ignori. In plus, in situatia data, categoric a vrut ca tu sa vezi asta ( altfel era atenta si nu vedeai nimic)

O ignori, te prefaci ca nu ai vazut nimic si o sa se gandeasca vreo 2 luni de ce nu ai reactionat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robert2526):

Tu esti unul dintre aia care te insala cu tine de mana laughing

| gabriel2004o a răspuns:

Stai,deci te trimite pe tine dupa lapte.Ok
si daca tu esti dupa lapte, ea cum o ajuns la casier?
nu se leaga nimic

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru gabriel2004o):

Ati ajuns amândoi la casa și ea a realizat ca a uitat sa ia și lapte și va trimite pe voi iar ea sta la rând

| gabriel2004o a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Vorbeste cu ea atunci de ce o facut asa si vezi ce zice