| anonim_4396 a întrebat:

In ce relatie sunteti cu parintii vostri?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

NU avem si nu am avut relatie deloc bune, cu mama vorbesc o data pe luna si o vad la cativa ani, iar cu tatal meu, mi-e indiferent, el vbeste el aude.

5 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Foarte bune si foarte deschisa happy

| thegatekeeper a răspuns:

Relativ buna, sa zicem. Nu am avut niciodata certuri sau scandaluri cu ei, desi nu suntem deloc pe aceeasi lungime de unda. Eu am ideile si principiile mele care nu prea au nimic de-a face cu ale lor, insa ma accepta asa cum sunt si discut destul de des cu mama, iar uneori pare ca imi intelege comportamentul si felul de a gandi. Nu ma deranjeaza ca parca vorbim alta limba, in general, fiindca mi-au dat libertatea de care am nevoie, fara a ma lasa complet in voia sortii. Deci as putea spune ca am o relatie cat de cat buna cu ai mei.

| MaliciousDeath a răspuns:

In ultimele luni m-am vazut cu ei doar in weekend... unde eventual, trebuia sa apara si un conflict.Le era dor de mine, dar aveau nevoie si de-o cearta, ca prea rara-i saraca.In general apare cate un conflict, si de obicei dintr-un nimic.Si la comunicare stau destul de prost.
Ei comenteaza, de obicei in necunostinta de cauza, iar eu am renuntat de mult timp din a le mai explica ceva.Rau si de ei, rau si de mine...dar e bine si-asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una chiar foarte bună momentan. Mă bucur că am părinți atât de moderni și deschiși la minte. O vreme nu i-am apreciat.

| FearOfTheDark a răspuns:

Pot spune ca am o relatie normala cu ai mei.