| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, vi s-a intamplat atunci cand faceti sex cu iubita ea sa va sopteasca ca fosta voastra iubita va uraste?

Răspuns Câştigător
| Briannaa12 a răspuns:

Wtf! Nu pot sa cred ca ti a șoptit asta, e foarte bizar. E puțin nebună, nu te supăra. În loc sa ti zică și ea ceva mai drăguț... Gen ca te iubește, ca te vrea... Pe ea o freca de fosta ta iubita. Asta arată că e obsedata de fosta ta, probabil ca iubita ta crede ca încă o iubești pe aia. Dacă nici în momentele de intimitate nu poate sa renunțe la gândul ca e posibil ca tu sa o iubești pe fosta, e grav. Probabil e foarte geloasa și foarte nesigura pe ea. Ma rog, asta dacă întrebarea ta n a fost o glumă. Discută cu ea despre fosta și asigur o ca totul e ok și ca nu ți pasă de trecut. Poate asa se linișteste și vă va fi mai bine în relație. Știu ca ai zis "băieți" și eu sunt fata, dar am vrut totuși sa mi zic și eu părerea.

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Știam și eu ca ma urăște. Nu trebuia sa mai îmi spună și ea asta.

| Apokales a răspuns:

Mainile nu vorbesc.

Răspuns utilizator avertizat