| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reacționați atunci când locuiti cu iubita voastră care are un copil din fosta căsnicie și va mărturisește ca ea face baie în apa în care a făcut copilul ei baie ca sa econimiseasca apa și se așteaptă ca voi sa faceți la fel? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Faceti baie cu toții. In felul ăsta stați si cu becul mai puțin aprins.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru darrio2007):

Asa faceți voi, frate?

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Eu nu, frate.

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Dar mai fac cateodata cu nevasta. Din cu totul alte motive.
Ha, ha!

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mă mut

| dullcat a răspuns:

Eu stau si ma intreb ce fumezi.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru dullcat):

Tigari sobranie

| LordCristobal a răspuns (pentru dullcat):

Mai Dulcat, esti orea serioasa, Virginica ne face ziua mai buna cu intrebarile lui haioase si copilaresti.

| dullcat a răspuns (pentru LordCristobal):

Ziua mea e mai buna cand ofer o informatie utila, nu cand vad intrebari la plesneala.

| Fatamuntilor a răspuns:

Se poate si mai rau de atata, sa stii
In trecutul indepartat, ceva evul mediu, oamenii se spalau rar de tot, cred ca o odata pe an.Iar ordinea era urmatoarea.Primul se splala cel mai varstnic iar ultimi copii mici si bebelusii.In aceeasi apa.
Si ca se rezolv dilema ta.As trimite iubita cu copilul la maal, alimentundu-i cardul, iar eu as instala o cabina de dus!
Tootusi... am o intrebare! unde sta tipul ala? la el sau la ea?

| Xox0 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Poate sa-i spuna ca plateste el factura la apa, numai sa se spele fiecare civilizat.

| J0B0MAT a răspuns:

Când mă gândesc că părinții mei se spălau în apa mea, chiar și eu uneori în a lor.sadAtât timp cât nu era murdară de jeg, pot să spun că trăiam mai 'sustenabil', cel puțin.
Sărăcia csf, nu ne putem spăla toți în lapte.

| LordCristobal a răspuns:

Ma despart de ea, e o zgarcenie dusa la extrem care nu e benefica unui cuplu.

| Anonim9118 a răspuns:

Așa se face la țară când se spală în balie toată familialaughing)