| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum ati reactiona daca ati afla ca iubita voastra o urmareste pe fosta voastra prietena pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

M-aș mira cât de prost pot să fiu în a alege femeile. laughing

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa iasa si la bere cu ea, nu ma intereseaza.

| mentholinks a răspuns:

Pai le chem la mine pe amandoua la o discutie serioasa.

| Goete a răspuns:

Asta e normal la fete, nu?

| LordCristobal a răspuns:

As muri de ras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut frate, eu as intrebao in felul urmator: Fau ce cauti pe facebucile fostei mele iubite? Iar daca ea raspunde ca imi place de fosta ta, eu merg si caut alta si pe asta, ii vand organele ca sa imi cumpar o tesla sau un iphone 13 pro max rolling on the floor

| DepikaPadukone a răspuns (pentru anonim_4396):

Bro sunt băiat nu fata -_- ca să ști de acum ți-am văzut mesajul da nu-mi da voie să-ți răspund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, vrei sa îmi acorzi fundiță? Sau vrei sa dai funda altui răspuns! Hai zi-mi sincer, doar știi că suntem prieteni și nu mă supăr :\

| Together a răspuns:

M-as amuza. Gelozia duce la sex mai pasional.

| Allemando a răspuns:

E lesbiană.

| Kiran a răspuns:

Hmm, probabil ori iubita respectiva e super ganditoare (overthinking), adica doreste sa caute detalii despre fosta pentru a nu face din nou aceeasi "istorie", ori are un motiv mai. ciudat

| Eusituniciodata a răspuns:

Verik o bag în moloz de situație, asta este.