| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, voi stiați ca dacă iubita voastră merge la unghii, gene, cosmestica voi sunteți responsabili sa achitați toate serviciile alea pentru ca nu e frumos sa lăsați fata sa plătească?

Răspuns Câştigător
| MAteiLaAjutat a răspuns:

Am sa rețin, sper ca in viitor sa am un salariu colosal sa am bani și de tuning la mașina și de tuning la gagica.

6 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Unde scrie asta? Intreb ca fata. Ca de mers, mergeam si inainte sa il cunosc si tot eu imi achitam, nu mama, nu tata, nu faceau cheta fostii.

| dullcat a răspuns:

Cat mai ai de gand sa promovezi pe aici stereotipuri sexiste?

| Hyperion7 a răspuns:

Exista o vorbă frumoasa in popor "fiecare x in cap la y", daca o știi, știi cu ce sa completezilaughing
Pai nu mi se pare normal, pentru ca pe mine personal cu ce m-ar ajuta sa stau cu păpușa Chucky?
Mie nu-mi plac unghiile acelea și nici îmbunătățirile care de fapt nu sunt îmbunătățiri.
Nu sunt absurd, ce e frumos și lui Dumnezeu îi place, dar când vine vorba de femei care arată așa
https://ibb.co/xYGVc87 prefer sa fac un pas înapoi.
Nu mai zic de cele cu gheare marihappy
Acum, nu că sunt împotriva ca ea sa nu se facă așa, se poate face, însă nu-i voi plati euhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyperion7):

Unghii fasle, gene false, par fals... si unele se plang ca vai doamne nu mai exista barbati adevarati...

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmailaughing)))))
Și să ne înțelegem,nu sunt împotrivă ca femeile sa se aranjeze,însă sa o facă subtil.
Nu zic,sunt și femei de așa natură, sa fie naturale, sa fie frumoase in adevăratul sens al cuvântului, însă sunt mult mai puține în comparație cu cele care arata de zici ca a vomitat trusa de make-up pe ele happy sau mai rău, alea care au buzele de zici că au fost înțepate de 50 de albine laughing

| FindMyName a răspuns:

Dar ce e bărbatul meu, omul care sa plătească tot? Ce ține de mine, plătesc eu. Dacă chiar nu aveam un leu în buzunar, ceream de la el.
Într-o relație trebuie ca ambii sa fie egali!