| roxana1234567890 a întrebat:

Hey..baietilor? ..cum va plac fetele? ..perverse..vesele.

Răspuns Câştigător
| cristi10grei a răspuns:

O fata e bine sa aiba cate un pic din toate happy dar nu exagerat e perfecta sa fie naturala si directa la subiect sa nu minta prea mult, sa tina la glume bine facute, si sa fie mereu cu zabetul pe buze! si sa fie comunicativa cu aproape ori cine

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De alea perverse e plina Romania, macar sa fie vesele clar cu simtul umorului

| T0T a răspuns:

Și perverse și vesele laughing

| ubox7007 a răspuns:

Atata timp cat nu are un penis si nici nu arata ca un barbat si nici nu e obeza/schiloada/paroasa. Sunt sanse destule sa o plac.

| Eduard196 a răspuns:

Vesele clar. pot avea si un gram de perversitate dar sa nu fie curve.