| Pnin a întrebat:

La ce sunteti atenti cand iesiti la o intalnire cu cineva?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La € sa aiba. Nu imi place sa platesc tot de la mine, corect e cum fac englezii nu se lasa deloc ei isi platesc partea lor sau la jumate

| Eireann a răspuns (pentru mgtow):

Englezi nu cunosc prea multi dar nord irlandezii cu care am iesit nu m-au lasat aproape niciodata sa platesc, nici macar cand ieseam ca amici. Nu astept asta din partea lor, am bani la mine si uneori insist sa platesc eu toata consumatia dar nu e o regula.

| mgtow a răspuns (pentru Eireann):

E inadecvat sa plateasca toate invitatiile pentru o tipa daca o scoate din casa si semn ca interesul e interes din partea ei. Cunosti pe cineva? Se imparte ce trebuie si intre baieti la fel toti pun si consuma impreuna, RO are obiceiul tampit de a incuraja partea cu EL plateste tot dar AIA ce are daca isi plateste partea ei sau pune la jumate o mananca pamantu? Respect pentru britanici pot zice macar sant parolisti

| Adry05 a răspuns:

Cât e de îngrijit, cât e de educat : cum vorbește, dacă mă lasă să trec prima, dacă deschide ușa, ce subiecte deschide sau cum întreține o conversație, cum se raportează la cei din jur

| darrio2007 a răspuns:

Cand traversam strada. S-au inmultit masinile.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La hoti sa nu opereze gentilelaughing

| Violleta2022 a răspuns:

La cat de frumos si politicos vorbeste, la cat de atent este cu mine, la cat de simplu sau complex are vocabularul, la cat de curat este imbracat, la ce povesteste, unde ma invita, cu ce se lauda samd.

| Mosotti a răspuns:

La cum se comporta partenerul si cum ma comport, la asta sunt atent cand ies cu cineva.

| Freya1 a răspuns:

La comportamentul lui si daca e îngrijit.

| AliGab a răspuns:

La sot?

| Alexuţ02 a răspuns:

Normal cand iesi la o intalnire te uiti la felul sau de a se comporta, daca e interesat/a de discutia care se poarta, in principiu sunt mai multe chestii la care te uiti, am insirat doar doua. depinde acum si de cum esti tu ca persoana si de cum percepi ce face X, Y de langa tine

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dacă ar fi o persoană cunoscută în online, sunt atent la ce scrie, căci va exprima ceea ce are în minte și dacă nu îmi convine ceva nu are sens să pierd timpul și îmi văd de treabă.În realitate primul lucru la o fată la care sunt atent este stilul vestimentar căci prin asta se reflectă caracterul și personalitatea unei persoane.

| luffypk a răspuns:

Modul ei de a fi: educata, cumsecade, inteligenta (vagin au toate, prefer o tipa inteligenta care sa ma uimeasca in discutii, eventual sa ma inchida, daca poate...), vorbareata (nu sa ma lase doar pe mine sa vorbesc, iar ea doar sa aprobe, m-as simti prost, as prefera sa vina si ea cu subiecte de discutie, in cazul in care nu se simte confortabil pe subiectele mele de discutie sau nu sunt suficient de interesante pentru ea), sa avem chestii in comun (daca avem chestii in comun, e mult mai usor pentru amandoi sa pornim o discutie si sa o mentinem, plus ca am face lucruri impreuna care sa ne placa amandurora, fara sa fie vreunul plictisit), dragut imbracata, misterioasa etc...