| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey barbati care aveti neveste grase cum faceti fata sexului?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

O întinde pe spate și în poziția capra și poți face față cu grăsuța. happy

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Normal si cu multa satisfecere pentru amandoi.

| tup3u a răspuns:

Cred că la oral nu prea sunt probleme, la anal ar putea fi happy

| Kendall123 a răspuns:

Răspunde-mi te rog la o întrebare! Când te referi la femei grase...te referi la cele care arată ok dar au forme mai robuste (picioare pufoase, fund bombat, burtică în față) sau te referi la cele obeze (adica alea care sunt grase peste tot) te-am întrebat asta deoarece nu pot să îmi creez o imagine în cap!?