| alexutza222 a întrebat:

Sunt grasa, e timpul sa mor?
Ce aveti cu persoanele grase? De ce faceti glume proaste pe seama lor?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Problema ta e că bagi toți oamenii în aceeași categorie... ceea ce e complet greșit. Sunt fel și fel de oameni așa că nu-i mai băga în aceeași categorie. Eu personal nu am nimic cu persoanele grase.

| Radu284 a răspuns:

Nu, nu e timpul sa mori, dar e timpul sa slabesti.

| FaraNume1245 a răspuns:

Mai bine i-ai întreba pe cei care se iau de tine.

| MistretulPufos a răspuns:

Unele femei "grase" nici macar nu-s grase

| MistretulPufos a răspuns:

Ei fac misto de persoanele obeze ca sa se simta ei mai bine sau superiori

| lBroken69 a răspuns:

Daca ai fi sociala si ai sti sa te integrezi, poate n-ar avea nimeni treaba cu tine.

| 6Anonim9 a răspuns:

Incearca sa slabesti. Nu exista sa fii gras/a, decat daca iti pasa mai mult de placerea gustului mancarii decat de imaginea ta din societate. Mai bine ar fi sa sortezi mancarea dupa gradul beneficiilor aduse, decat dupa gust. Fa sport si diminueaza caloriile. Persoanele grase sunt catalogate ca si persoane care nu se respecta, si de asta nu le respecta toti oamenii. Mult succes!

| AtâteaCondiții1243 a răspuns:

Normal ca vor exista mereu persoane care sa isi bata joc, si tu ai face la fel.''grasa'', ce sa spun.Grasa esti numai daca tu vrei sa fi, crede-ma am fost in situatia ta, dar spre fericirea mea, m-am scos.Acum,sa slabesc ORICATE kilograme vreau mi se pare un fleac.Sti de ce? Pentru ca am ambitie si nu ma plang mereu.
Mergi pe bicicleta 1 ora pe zi si ai grija ce mananci si in cam 3 luni o sa slabesti vreo 10 kg :3