| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati cand aflati ca dupa ce v-ati insurat sotia voastra va prezinta copilul ei facut din flori despre care nu v-a spus nimic pana v-ati casatorit?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Bă Verginică, da' cât de proști ne crezi, ca să pățim așa ceva?
(bine, poate ar trebui să vorbesc doar în numele meu, că n-aș garanta pentru toată lumea laughing )

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Test de paternitate si o las pe drumuri daca nu e al meu

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As intreba-o unde il tine.
Daca raspunsul e "la noi", as face pe pedofilul, ca sa se care cu tot cu el.

| Drimmero a răspuns:

In primul rand nu m-as insura daca nu cunosc persoana cu care m-am insurat, asta ar insemna sa avem mai intai de toate o relatie de cativa ani, sa o cunosc indeajuns de mult incat sa nu ma trezesc cu surprize neplacute, as mirosi daca ar fi ceva suspect si nu m-as baga unde nu-mi fierbe oala, deci nu s-ar ajunge in situatia ta, dar cel mai indicat ar fi ca in situatia asta sa depui actele de divort, minciuna nu trebuie tolerata in cuplu/casnicie mai ales ca e vorba de un copil.