| YoungMoneyWeezy a întrebat:

Hey. Buna am ales aceasta categorie deoarece ii vizitata.Am tras azi un joint cu iarba si l-am combinat cu whiskey de obicei nu am probleme dar azi am vomitat si ma simt ff ametit si ma arde pieptul. Ce as putea face? pls help me...

Răspuns Câştigător
| georgiana_4037 a răspuns:

Uite stii o sa ti se para aiurea eu mi-am dus fratele la mormant din cauza drogurilor... incearca sa le lasi pe bune adica cu ce te simnti tu mai bine daca le fumezi? te simnti implinit? bine continua sa faci lucrurile asteahappy pentru ca tu acum nu o sa realizezi dar pe parcurs o sa-ti para rauhappy eu ti-am dat un sfat prieteneschappy aa mai gandestet si la parinti sau daca nu al ei macar la cineva indragithappy bft

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Asculta melodia asta si ai sa-ti dai seama
http://www.youtube.com/watch?v=TGS9hcPRjXU
NU DROGURILOR

| rlkaa a răspuns:

laughing nu le mai combina si tu asa.
oricum trece...

| michaelina a răspuns:

Ai uitat sa pui pe langa whiskey ceva gheata nu stiu thinking

| TheApache a răspuns:

Stai linistit. N-ai nimictongue iti trece pana maine.