| faster22 a întrebat:

SALUT TPU! Am o mare problema asera am tras in club 3 fumuri dintr`un joint care continea skunk primele 3 ore au fost foarte nasoale am vomitat nu mai stiam de mine.Acum la 15 ore dupa ce am consumat inca ma simt foarte ciudat ma simt moale nu pot sa gandesc limpede.Va rog frumos spuneti-mi ce as putea sa consum sa imi treaca starea aceasta pentru ca nu o mai suport. Vreau sa mai mentionez ca asta a fost prima data cand am consumat asa ceva. Ce alimente si ce lichide as putea sa consum pentru imi reveni cat mai repede? MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Bea cat mai multe lichide (cam 4 litri in 24 de ore). O sa-ti treaca in 3-4 zile.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A fost prima oară? Să înțeleg că mai urmează?
Este bine să bei lapte dulce cu un pic de ulei în el, este un antidot, ceai de tei care să te liniștească cerebral iar dacă nu sunt semne de ameliorare mergi la camera de gardă.
Nu-ți mai pune sănătatea în pericol, crează dependență!
Cu plăcere.
Pa, pa.

| OMGIMSOFATICANTMOVE a răspuns:

Prima oara e mai greu. mai incolo o sa-ti placa!