| deutza_5781 a întrebat:

Hey buna am si eu o intrebare ce parere aveti despre zodile Varsator si Rac eu sunt varsatoare iar el rac aveti experienta cu asa ceva ati experimentat stiti o sa ne intelegem nu o sa ne intelegem...Ati avut vreo experienta cu un Rac in pat?batting eyelashes cum a fost? voi fiind varsatoribig grin Sper sa aveti vesti bunebig grinlaughing:*

8 răspunsuri:
| 2696 a răspuns:

Pai... mie nu mi-a mersbig grin si eu sunt varsator si am fost cu un rac si impresia care mi-am facut-o in general despre raci este: egoisti, superficiali, neinteresanti...in fine poate or mai fi si exceptii

| nighter a răspuns:

Nu barfiti de rau racii... Sunt rac laughing

| beka a răspuns:

Nu toti baietii raci sunt la fel si nu toate fetele varsator sunt la fel.depinde de fiecare persoana, cat d buna este la pat sau cat d iubitoare estelove struck

Rac si Varsator? Sunteti atât de diferiti, încât numai cu multe eforturi (mai ales din partea ta!) o sa reusiti sa faceti relatia sa mearga. Varsatorul este un semn de Aer, iar tu un semn de Apa : doua elemente care nu stau prea mult timp împreuna si nu se amesteca deloc.

Varsatorul este un fel "om de stiinta" al zodiacului : un nativ îndreptat foarte mult catre cercetare si tehnologie, un om care se ghideaza dupa ratiune în tot ceea ce face : chiar si dragostea este rationala pentru un Varsator. Iar cum tu te ghidezi în primul rând dupa sentimente si intuitie, reactiile voastre pot fi foarte diferite în situatii asemanatoare. Ca semn de Apa, ai un anume "instinct" în relatiile cu oamenii, pe care Varsatorul nu numai ca nu-l are, dar nici nu-l prea întelege : nu e ceva care sa poata fi pipait, vazut, mirosit, analizat.

Varsatorul poate parea (adesea chiar si este) un pic cam distant, cam rece si... parca nu se implica atât cât te implici tu sau cât ai dori. Aerul sau misterios te-a atras probabil, dar ai sa descoperi curând ca nu e doar o metoda de a cuceri : asa ESTE Varsatorul, misterios. Si oricât ai încerca sa întelegi ce se întâmpla în sufletul sau, o sa ai mereu impresia ca exista undeva o bariera invizibila, dincolo de care nu poti trece.

| deutza_5781 explică:

Hey nu vreau din astea luate de pe net despre raci si varsatori copy si paste vreau sa imi spune-ti din experienta sau ce ati intalnit mi-ar fi de mare ajutorbig grinbig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu varsator fiind o iubita rac, voluptoasa, ne f. eam in draci, trebuia sa-i dau 3 nr. la rand ca s-o satur, problema e ca nu ma saturam eu. ))))))
Varsatorii barbatii stiu ca sunt cea mai buna zodie la pat. Deci si tu trebuie sa fii la fel!;;-))) Noi suntem foarte inventivi in pat(ca si in viata de zi cu zi de altfel). Ne surprindem mereu partenerul in mod placut si-l lasam fara masca(tot in mod placut).

In schimb, si aici te voi dezamagi, la caracter nu ne potriveam, de aceea ne-am si despartit. Ea orgolioasa, eu orgolios. Ea egoista, eu Nu categoric! eu ziceam sa puneam banii la comun(apropo, nu gandesti la fel, varsatoareo? ), ei nu ii convenea asta. Deci orisicat de bine ne intelegeam la pat, mi-a lasat un gust amar superficialitatea ei. Ea foarte geloasa, eu mai putin.

Daca mai ai intrebari pune-le tot aici.
Cica ne-am intelege bine cu balantele, cu gemenii, by the way.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt rac (baiat) si pot sa spun ca in relatia mea cu o varsatoare relatia care a durat 2, 5 ani a fost una exact cum spune la zodiacul de mai sus, eu sunt romantic... ea independenta si indiferenta... nu se potrivesc deloc. acum depinde si de persoanele respective

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pat nu incerca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne numai prostiiii vb vai vai de voi