| MrsBrunetsica a întrebat:

Ce parere aveti despre relatia varsator - varsator sau ce parere aveti despre ei daca stiti cazuri? Din propria experienta pentru ca de pe net am citit cam tot.

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Am avut cateva relatii cu femeile varsator, ce pot spune e ca iubesc libertatea si vor sa fie inconjurate de prieteni.Nu suporta sa dea socoteala sa fie intrebate cu cine au fost si etc.Personal nu as recomada femeile varsator la barbati posesivi si gelosi.Sar alege prafu de relatie.Personal am avut 3 relati sau 4 si sa ales prafu de ele.Varsator e o zodie incapatanata, dar si daca isi pune ceva in cap poate face.Insa de as mai avea ocazia, da as incerca cu un varsator, as incerca pana as domina varsatorul, si in cele din urma ori ne-am desparti ori as domina varsatorul.Am o zodie dominanta, sunt scorpion, pot spune cea mai ingrata zodie laughing

| tacitacitaci a răspuns (pentru Liviu):

Asa e femeia in general, nu o femeie varsator.

| mihai69 a răspuns:

Atât timp cât nu varsă unul pe altul, e OK.

| neutrino a răspuns:

Poare fi o relatie normala, care poate dura sau nu. Nu zodia conteaza, ci omul.

| Fatamuntilor a răspuns:

Parintii mei au facut in 2011, 50 ani de casatorie, ambii fiind varsatori.
Dar nu zodia conteaza, ci compromisul, intelegerea si probabil noi copiii i-a tinut impreuna!

| danay72 a răspuns:

Horoscopul si zodile sunt doar niste povesti, daca vor doi oameni sa se inteleaga, asa va fi, depinde doar de ei.

| grab a răspuns:

Asta cu zodiile e relativa. eu am avut o relatie cu peste si sunt fecioara, na... a mers impecabil si maxim de pasional.
asa ca aplica alte filtre, nu zodia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treaba au zodiile cu caracterul oamenilor? Daca 10 persoane sunt in zodia rac, inseamna ca toate sunt la fel si gandesc la fel? Nu va mai lasati manipulati de altii.

Răspuns utilizator avertizat