| Henriette1165 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce parere aveți de unghiile tehnice (cu gel)? Vorbesc de cele care au experimentat deja.

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

O luna n-ai treaba cu ele, arata bine, merita. Eu am de un an jumate si chiar nu as renunta la ele. Sunt foarte comode.

| JulesDC a răspuns:

Mie imi plac foarte mult, depinde si cine ti le pune si cata experienta are. happy
dar eu dupa trei saptamani nu le mai suport si le dau jos laughing. se dau jos greu, si unghia da, intr-adevar, unde a fost aplicat tipsul e moale, dar dupa ce ai taiat toata partea pe care a fost tipsul e la fel ca inainte. happy

| nCansu a răspuns:

Sunt super, ma refer arata foarte foarte bine, dar dupa ce le dai jos, vai si amar. Nu iti recomand. Gandeste-te ca unghiile tale vor fi ca si guma de mestecat. Foarte foarte moi si ti se vor rupe foarte repede. Unghiile sufera foarte mult. Daca vrei sa risti atat ca si mine. Nu ai decat. Bafta :*

| Henriette1165 explică (pentru nCansu):

Multumesc pentru sfat. happy

| nCansu a răspuns (pentru Henriette1165):

Cu mare drag. Imi pare insa rau ca asa se intampla happy

| Andrutaa2004 a răspuns:

Sunt foarte frumoase dar se rup repede. Cand speli vase(bagi si stai cu mainile in apa) se curata. Se dau ffff greu jos...
Imi poti rasp la intreb mele?