| Simona_3986 a întrebat:

HELP ME! parinti mei vor sa ma duca la ginecolog, iar eu numai sunt virgina. Ce pot face? nu vreau sa afle:-s

5 răspunsuri:
| YoungSteve a răspuns:

Puneti lacat la chiloti

| mihaela0205 a răspuns:

Dar, cati ani ai?

| Katerine a răspuns:

Mda... grea situatie, spune-i ca iti este rusine... sau mai stiu eu, oricum vor afla ca nu mai esti virgina.

| danBM a răspuns:

Si daca afla? Te poti dezvirgina facand exercitii fizice de exemplu sau folosind ob-ul poti sa le spui asta daca afla, oricum o sa confirme si medicul asta.

| Marijuana187 a răspuns:

Spunele asa : -Nu ma duceti, ce, nu aveti incredere in mine? Deci asa suntetilaughingpoate mergewinking bft