| FredericChopin a întrebat:

Hey, Buna seara, noi baietii cand spunem ca vedem o fata "SEXY" vedem clar o fata cu FORME etc dar o fata cand spune ca vede un baiat SEXY ce vede? Adica pe scurt ce ar trebui sa aiba un baiat "SEXY"? A apropo daca2 fete merg PESTE TOT impreuna stau in acelasi apartament etc dorm IMPREUNA fac tot impreuna pot fi LEZBIENE? Dar la lezbienele astea le plac si de baieti sau? Imi cer scuze de intrebare da stiu ca e cam lunga dar...

Răspuns Câştigător
| AB1Corduneanu a răspuns:

Un băiet cu mușchi, bine îngrijit, cocalar, că na, la fetițe astea le plac: golanii.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O lezbiana sau un gay nu pot simți atracție fata de sexul opus, doar dacă vorbim de bisexualitate

| oglindasultanului a răspuns:

Intrebarea asta a fost pusa pe 1 mai, parca am mai vazut asta thinking mai de demultt... Deci cu care sa incep, ca fac varza raspunsurile. Eu sincer, in primul rand nu am suportat niciodata cuvantul, folosesc altfel cuvintele. Unora da le place, sa vada muschiulosi, bine imbracati, pieptanati sau cheliosi, nu e genu' meu. Este interesant ca unii intrati aici sa puneti intrebari ciudate, voi nestiind anumite categorii de oameni, cum se comporta si gandesc. Fetele, sunt f "gura sparta" daca traiai pe langa ele, le auzeai, studiai comportamentul, ele impart totul, uneori chiar si "baiatul" sau corpul cu "prietena". Eu consider ca tine de "disciplina" comportamentul, ce anume sa oferi cui, si ce sa accepti din partea cui.