| Darias16 a întrebat:

Cat la suta conteaza pentru baieti ca fetele sa aiba forme? adica se fie sexy

16 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

232323%

| tuGatita a răspuns:

Orice baiat isi doreste o femeie frumoasa, sexy, inteligenta si cu toate cele. dar nu toti pot avea asa ceva. aia care stau cu o fata mai mult pentru sex normal ca la ei conteaza 100% ca ea sa fie sexy, insa aceste forme, frumusetea exterioara e trecatoare. pentru cei cu capul pe umeri, capabili sa iubeasca si sa aiba o relatie de lunga durata, in timp nu mai conteaza atat de mult ca fata sa fie sexy, ci doar ingrijita, sa incerce sa arate bine pentru el. totusi, toti prima data se uita la aspect, pe urma hotarasc ce fel de relatie va fi, in pat sau ceva mai serios!

| eurynomus a răspuns:

La mine nu conteza asta, pote ce altora nu li se pare k fiind corp drgutz mie sa mi placa

| VirusS97 a răspuns:

Nu multi baieti se indragostesc la prima vedere de ce ai in interior...big grin

| florinmsp a răspuns:

HMM..Depinde de la baiat la baiat.Fiecare cu mntalitatea lui si gusturile lui.

| adisuper a răspuns:

Undeva la 50%, să zicem, adică degeaba e frumoasă dacă nu ai ce discuta cu ea, sau trebuie să te cobori la nivelul ei sau îţi este ruşine să mergi cu ea la o întâlnire de familie etc.

Răspuns utilizator avertizat
| RammsteinHH a răspuns:

Depinde si de baiat, daca isi permite sau nu.
Ma refer ca aia grasi etc, nu prea conteaza ca nu isi permit nu stiu ce fata.
Pt mine conteaza 100 % ca fata sa arete bine.

| An0oNim0uS a răspuns:

Fiecare are preferinte diferite unii dupa forme. alti dupa comportamentbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| VelvetLight a răspuns:

Pai na..cat de cat tot trebuie sa ai ceva forme, adica nu zic ca e nevoie sa fii slaba, poate plinuta, dar sa ai ceva formewinking

| DrNefarious450 a răspuns:

99,99% big grin

| CaNaBiS13 a răspuns:

99% aspect 1% caracterlaughing

| glitchMirror a răspuns:

Extremele nu sunt bune.Dar pentru mine e mai important caracterul.Bineînțeles că pretind ca fata sa arate atletic fizic si să se ingrijiească.
Când mă uit la o fată, mă uit să vad dacă are potențial.
Și în rest am eu grijă s-o împing în direcția buna.

| ANDRErock a răspuns:

100%laughingsa aiba numai formelaughing)

| Marian_Silviu_1981 a răspuns:

Tu ce crezi?