| mydarkestdays a întrebat:

Mai exista baieti care stau cu fete pentru ca le plac si pentru ca tin la ele in loc sa stea cu ele doar pentru ca au forme si ca sa le f*ta?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai sunt, dar trebuie să fii foarte atentă care este acela care are sentimente sufletești și apoi fizice.
Se numește sex. nu f..., nu trebuie să fim vulgari, ci civilizați. Și exprimarea traduce un om.
Pa, pa.

| DNSK a răspuns:

Evident ca exista

| unknownn a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa. Doar ca voi nu ii vedeti.

| Nordic a răspuns:

Da, EU! Sunt dovada vie.

| Azµre a răspuns:

Da sunt doar că tot voi fetele sunteți de vină că nu le acordați atenție acelor băieți.
Preferați să alegeți un băiat smecher sau dzeu mai știe cum în loc să alegeți unul cu capul pe umeri.

| MrSoapte a răspuns:

Ca un om sa ajunga sa te cunoasca, trebui sa fie atras de tine! Oricat de mult ar tine la tine, cand te apleci, se uita-n fundul tau... daca ai decolteu, se uita-n sani! Pe scurt, barbatul este un animal care e atras de sex! Sper sa primesc aprecieri, macar pentru sinceritate laughing

| împartezâmbete a răspuns:

Da mai exista baieti de genul asta dar nah sa stii ca incep sa se rareasca si ei mai, ouffffffffffff

| BlackDice a răspuns:

Mai exista si eu ma numar printre ei! sapt trecuta m-am enervat ca am incercat o combinatie cu o fata! Toate bune si frumoase, prima intalnire, a doua romantic, pana mi-a dat papucii ca ea tine la fostul care a inselat-o! numai prosti si panarame! Mai greu gasesti o femeie cu care sa ai ce sa vorbesti! Evident si noi nu suntem bagati in seama pentru ca nu suntem "COOL"

| Wolfyye a răspuns:

Se mai gasesc si "exemplare" din astea, stai linistita.

| Maryo1o1 a răspuns:

Daca tu nu ii vezi e problema ta.