| Crinutzaaa a întrebat:

Hey! buna! vreau si eu niste raspunsuri daca se poate :d dar fara mistouriiwinking. deci cum dracu e "orgasmul"acela?laughing detalii, stiu ca pare aiurea dar chiar nu stiu:d mersi:* dau si fundita

Răspuns Câştigător
| Sophiee a răspuns:

Orgasmul inseamna apogeul unu`i act sexual."placerea suprema"cum s-ar spune.te simti extrem de bine in momentul in care ai orgasm, simti fiori prin corp si iti pot tremura involuntar mushii din zona intima, dureaza cateva secunde happy

| Crinutzaaa explică (pentru Sophiee):

Mersiii :X:* de raspuns

| Sophiee a răspuns (pentru Crinutzaaa):

Cu mare placere :*

9 răspunsuri:
| R0011 a răspuns:

Te poti informa mai bine cautand informatii pe internet.happy

| Crinutzaaa explică (pentru R0011):

Poate ca vroiam sa aflu de aici!

| f3rm3katorul a răspuns:

Orgasmul este o stare a partenerului(ei) de placere maxima, care dureaza cateva sec

| scoobyd00 a răspuns (pentru f3rm3katorul):

Poate la baieti. La fete e alta poveste. Poate dura si ore.

| DebbieVonBelial a răspuns (pentru scoobyd00):

rolling on the floor) da ce crezi ca sunt fetele, porci? Orgasm 30 de minuterolling on the floor))?

| Iliuta25 a răspuns:

Strange`ti alocatia pe cateva luni si du-te la un gigolo ca te rezolva ala!

| Crinutzaaa explică (pentru Iliuta25):

Nu mersiwinking. am cu cinewinking dar na