| madalina_4528 a întrebat:

Hey happy cand am venit in Suedia(cum mult timp in urma) am cunoscut un baiat, la'm placut si el pe mine, intre noi 2 a fost doar un sarut atat laughing (mie imi plac baieti cu masina, iar el nu avea... el vroia sa fim impreuna si eu dar nu puteam nu stiu de ce laughing oricat incercam, acum suntem amici, el imi zicea ca ma place ft mult in fine odata la'm intrebat daca ma place iar el mi-a zis...nu te plac te iubesc big grinlaughing, cand vb pe mess ma respecta imi vb frumos ca in prima zi cand ne'am cunoscut, acum as vrea sa stiu daca mai este indragostit de mine cum as putea afla? ce sa il intreb ca sa stiu mai exact :d mersi :*

7 răspunsuri:
| Amidepsi a răspuns:

Simplu,il intrebi asta pe post de salut, ca glumahappy. daca te mai iubeste o sa profite de ocaziewinking. bafta!

| Tiberius a răspuns:

"Mie imi plac baieti cu masina el nu avea". Sa mori tu? Mie imi plac brunetele 90, 60, 90.

| Mousie a răspuns:

Nu ti-e rusine s a zici ca iti plasc baietii cu masina? Sper sa iti gasesti unu cu masina, sa te bata sa te insele, sa-si aduca amanta ina casa si pe tine sa te trimita la bucatarie sa le faci de mancare. Dar hey, are masina!

| Luvly a răspuns:

Hey!
Dragostea nu dispare intr-un moment!
Ea dureaza ceva timp, fii sigura ca in ca te iubeste daca te respecta si iti vorbeste frumos.
Ideea este ca nu trebuie sa stai cu el din plictiseala. pentru ca iti faci si tie rau si lui. Eu zic ca s-ar merita sa... incepi sa tii la elbatting eyelashes O data ce e o persoana foarte ok... fata de alti baieti din zilele noastre.
Succes
Pa, pa.

| madalina_4528 explică:

Multumes pentru rasp...eu nu il plac,nu sunt indragostita de el,nu il iubesc, suntem amici doar, au trecut 2 ani jum iar el e cu gandul la mine, vreau sa stiu sigur ce e in capul lui...eu am prieten *winking

| madalina_4528 explică:

Nu mi-e rusine laughing)

| didi12 a răspuns:

Sa te iubeasca? Sa-ti raspund sincer, nu cred ca poate cineva sa iubeasca dupa un sarut.Hai sa fim seriosi, a fost doar un sarut. Poate tine la tine si simte ceva pentru tine, dar in nici un caz nu cred ca te iubeste.