| bianca55 a întrebat:

Hey, ce ati alege dintre samsung galaxy SII si htc sensation XL? scuzati categoria... dau fundabig grinpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ApkBR a răspuns:

Mai stai sa te gandesti? Cu procesorul dual-core Samsung galaxy s2 rupe

| bianca55 explică (pentru ApkBR):

Sincer la asta m-am gandit si eu doar ca nu eram foarte sigura de alegerehappymaine ma duc sa-l iau...multumesc si celorlaltihappy

3 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

A 2a varianta

| gohsty a răspuns:

Htc chiar daca e mai scump e mai bun...ca sa le vezi caracteristicile una langa alta intra pe ite la germanos la telefoane si cauta-lehappy