| Florys a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata si ea stie lucrul asta, dar cand ma vede pe strada prima data se uita foarte atent la mine si apoi cand trece pe langa mine, intoarce capul, buzz! pls! Iar apoi sa uita dupa mine. Stie cineva de ce intoarce capul cand trece pe langa mine si apoi sa uita dupa mine?

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

E clar ca te place dar probabil asteapta ca tu sa faci primul pas. Exista si fete care asteapta ca initiativa sa vina din partea baiatului.De ce nu iti faci curaj sa stai de vorba cu ea? happy

5 răspunsuri:
| Lollypop a răspuns:

Asa-i.Multe fete apreciaza baietii care spun lucrurilor pe numehappy. Fa-ti curaj si incearca sa vezi daca ea te place. O sa aprecieze ca nu esti un lashappy. Rar mai sunt baieti care fac primul pas.Bafta!happy

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Pt. ca ii e rusine, intr-un fels a dea ochii cu tine. tongue
De aceea se uita la tine doar cand e mai in spate sau in fata, dar cand e langa tine nu. thinking
Sau poate e vreo metoda de a ea, eu stiu. :]]

| toteusunt a răspuns:

Poate ca e mai timida happy

| vlad210 a răspuns:

Te place. Du-te si vorbeste cu ea.

| MoNNyKa a răspuns:

Este timida.Cu problema asta ma confrunt si eu... exact ca eacrying