| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cum as putea sa-l fac pe un baiat sa ma placa? Din gesturile pe care le face reiese ca m-ar placea,dar vreau sa fiu sigura.Ce gesturi ar trebui sa fac ca sa`si dea seama?
In timpul orelor se uita la mine mereu,iar cand spune o gluma in gura mare,se uita la mine ca sa rad si eulaughing
P.s:Eu stau in prima banca de la perete, iar el in a doua banca din mijloc.

2 răspunsuri:
| VampireBlood a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca el m-a mai placut de vreo` 2 ori.

| CGA93 a răspuns:

Nu cauta raspunsurile la intrebarea asta pe net. Bucura-te de copilariile astea si dati-va seama voi singuri. E cel mai frumos asa, acum... tu faci cum crezi.