| myamarymya a întrebat:

Buna mie mi-a placut anul trecut de un baiat dar el nu ma placea deloc ei bine anul acesta... mi se pare ca el ma place adica mereu se uita la mine sau sta langa mine la tabla sau altundeva sau la banca el sta rezemat de banca mea cu spatele cand stau acolo sau incepe sa sebata cu niste colegi cand nu ma uit la el, prietenul lui ma inpis in el dar nu cred ca a fost asa ca sa ma ipinga intentionat in el ci doar in gluma ca asa le face la toti, se baga pur si simplu in seama adica ori ma striga sau ceva chestia e ca el ma jigneste in joaca adica in gluma ca sa-l bag in seama sa-l bat sal alerg sau altceva
ce ziceti ma >place?
a si inca o chestie mereu cand vb cu el incep sa rad ca proasta si nu mai pot vb cu el adica ma cacai plzz cum sa scap de asta?

Răspuns Câştigător
| Blackrose101 a răspuns:

Sunt cateva semne, dar nu poti sti sigur pana nu il intrebi.In legatura cu rasul, stiu ca pare un lucru prostesc, dar m.au intrebat si alte fete si le.am spus sa se gandeasca la un lucru trist.Eu nu am incercat asta, dar mi s.a spus ca functioneaza.

2 răspunsuri:
| GăbițuGabriel a răspuns:

Ii spui direct asa laughing "Ma placi? Da sau Nu, sa stiu ce sa fac" big grin Sau i-al in altfel de mod. Cel putin eu am alt caracter. Imi place de o fata, dar eu nu incep sa ma bat cu ceilalti sau sa glumesc pe seama acelei fete, pur si simplu ma duc la ea si ma retrag intr-un loc unde suntem mai singuri. happy Imi place sa fac totul nu in vazul tuturor.

| Zeiță a răspuns:

Încearcă să dai jos toate emoțiile și să vorbești cu el. Spune-i așa : "Vreau să vorbesc ceva cu tine, dar FOARTE SERIOS. Eu te plac și cred că dacă vrei putem fi împreună. Să știi că îmi este rușine de tine, dar te rog ia-o mai încet. " + eu cred că te place.

Succes cu el! happy