| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu ca atunci cand un baiat imi da cu palma la fund ma prinde de sani si se uita la mine inseamna ca ma place? sc da nu stiu sa dau funda ma puteti invata?

Răspuns Câştigător
| stweety10 a răspuns:

Inseamna ca ii place cum arati si vrea sa faca ceva cu tine. Scuze dar eu asta inteleg prin comportamentul lui. Nu`i permite sa faca asa ceva, mai tarziu va rade de tine. Cand o sa ai o relatie stabila va rade si de prietenul tau, ca ce atinge iubitul, a atins si el candva. Si nu cred ca iubitului o sa ii cada bine sa auda asta. Vorbeste serios cu el si spune`i ca nu iti place sa faca asta. Daca nu cand iti mai pune mana pe fund, pe sani sau altundeva ii dai o palma cat poti tu de tare, sa te trateze cu respect.

4 răspunsuri:
| maddog95 a răspuns:

Pai depinde in ce relatie te afli cu el daca sunteti impreuna atunci inseamna ca vrea sa duca relatia la un alt nivel, iar daca doar va cunoasteti atunci inseamna ca o face doar din placere nu neaparat sa includa si sentimentte desi daca sunteti prieteni buni atunci ori numa te sacaie printr-un mod mai ciudat happy ori te place dar nu stie cum sa ti-o spuna sau este prea timid sa o faca prin cuvinte, sa spuna ce simte.

| PotatoMustDie a răspuns:

E nesimtit si vrea sa se dea mare. Si da te place (cand stai cu spatele).

| Alecsa4u a răspuns:

Nu neaparat.In orice caz inseamna ca e nesimtitwinking.Si porc apropo.straight face.
Hai ca palma la fund mai zici.dar sa te prinda de sani.neavand nici o treaba.aiureawinking.Parerea mea e sa-i zici "Good-bye"winking

| TheBlindMan a răspuns:

Clar te place...sunt sigur de asta... big grin