| anonim_4396 a întrebat:

Hey...cum pot cuceri un baiat?happy
Ce le place baietilor cel mai mult la o fata?happy

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Barbatilor in general le plac fetele frumoase si cu forme. Asta este drept si adevarat. Dar tu nu trebuie sa fii dupa cum vrea unul sau altul. In primul rand trebuie sa fi tu insati, sincera, bineinteles ca si cu cu simtul umorului, altruista, sufletista si sa nu fi blazata. Adica sa ai chef de discutii si sa fii comunicativa. Daca nu esti frumoasa in interior mai putin conteaza exteriorul, in opinia mea. Exteriorul conteaza doar pentru cei care vor relatii de scurta durata si in special pentru sex. Eu asta am gasit in sotia mea, ce am spus mai deja mai sus! De aceea imi mentin parerea happy

13 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Întâi fizicul, după modul de a gândi, etc.
Uite, nu trebuie să ai toate calităţile fizice ca să îi placi unui băiat, ei apreciază o figură drăguţă, un păr lung şi sănătos, sau un corp subţire, depinde. Apoi trebuie să fie sociabilă, să nu înjure, să aibă simţul umorului, şi după cum a zis cineva mai jos : să nu pută, băieţii urăsc fetele neîngrijite şi care nu se spală, imaginează-ti o fată nespălată dar cu tine de machiaj pe faţă.
De asemenea, nu le plac fetele deprimate, sau cel puţin să nu pară deprimate în prezenţa lor, fiindcă ei caută să se simtă bine.
Baftă.

| Deleb a răspuns:

Nu am cum iti da sfaturi, dar pot spune ca si @XDunVAMPIR dar si zZAlexandruZz au dat raspunsuri bune.
Nu conteaza "formele" ci comportamentul, mai putin aspectul si apropo nimanui nu le plac fetele imputite. (am zis doar).

| drhotzu a răspuns:

Depinde foarte mult de varsta si de tipul baiatului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca iti dai seama dupa raspunsurile primite ce fel de persoane sunt pe acest site, nu generalizez

| numaiuna a răspuns (pentru anonim_4396):

Da...mi-am dat seama...

| Leutzbv a răspuns:

Multumesc pentru funda!

| BlackStar27 a răspuns:

Baietilor le place sexul... x( Daca esti frumoasa cu siguranta il cuceresti. big grin

| AngelGirl5 a răspuns:

Cum gandeste, cum se imbraca si nu in ultimul rand : formele! tongue

| numaiuna a răspuns:

Nu ai pentru ce, Leutzbv!

| zZAlexandruZz a răspuns:

Cur si tate ca sa parafrazez pe multi dintre acesti barbati. Mie de exemplu imi place o fata care sa fie ok, cu capul pe umeri sa aiba simtul umorului, sa fie fermecatoare, dezagrez fetele care isi pun in valoare formele deoarece asta denota itneligenta ei.

| MooF2010 a răspuns:

Deci sunt 2 variante puta si "nevasta" prima varianta nu cred ca trebuie explicata eu unu nu am pretentii la genu asta de fete singura fiind sa nu ma sufoce, in cazul al doilea se muta cu mine face curat face mancare etc d-ale casei in schimb o tratez ca pe o printesa big grin... fiecare baiat are modurile lui

| BatonelCuCiocolată a răspuns:

Simplitatea

| XDunVAMPIR a răspuns:

Pai. sa ne bage in seama!
sa nu stea numai cu prietenele happy
sa aiba spiritu umorului nu omorului