| belanelu123 a întrebat:

Hey,cum stii daca un băiat te place?
Daca sta mereu pe lângă tine te ia in brate te pune sa l pupi (pe obraz

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te place cu adevarat doar in momentul in care incearca si face tot posibilul sa ramaneti doar in 2 si te scoate si la cate o plimbare. big grin

| HazelEyes77 a răspuns:

E evident ca te place de vreme ce iti cauta mereu compania, te ia in brate sau face alte gesturi tandre. Vrea sa ti vada reactia... daca exista si din partea ta ceva.

| simplegirl2 a răspuns:

Era intrebare?, ....inseamna ca da din ce ai zis tu te place

| valentinatvd a răspuns:

Este ar ca te place, dar ii este frica sa ti spuna direct asa ca se manifesta cum poate, prin comunicarea neverbala, probabil asteapta un semn de la tine.