| L0la a întrebat:

TPU!happy Imi place de un baiat. Si el ma intreaba mereu ca de cine imi place, da nu vreau sa ii zic, si nu stiu de ce ma inreaba mereu. Si cand iesim afara, ne strangem o gramada, de copii si ne jucam adevar sau provocare si cam mereu pun astia sa il pup pe obraz da eu refuz pentru ca imi e frica sa nu intoarca capu si sa il pup pe ..gura, pentru ca asa facea si inainte, da eram atenta happy si nu reusea. da de la o vereme nu mai face deloc asa inainte sa il pup pe obraz il pun sa promita k nu intoarce capu si se tine de promisiunehappy da nu stiu tot nu prea am incredere in el, el e cu 3 ani mai mare decat mine, si imi zice mereu k mare scofala daca te pupi cu cineva pe gura.da mie nu mi se pare asa, adica eu nu mas vedea niciodata sa sarut pe cineva ..nush dclaughing pentru ca nu am mai facut niiciodata asta, credeti ca e cv ciudat sa te pupi cu cineva de la 14 ani? sau ineregula? sau credeti ca e prea devreme? APPbig grin eu sunt si putin rusinoasa si cam timida.

Răspuns Câştigător
| EaSports a răspuns:

Nu are importanta cine e, nu zic ca esti de virsta mai mica, dar ai sa reusesti sa faci totul la virsta ta, pina cind nu incerca nimic, fiindca daca el este mai mare decit tine cu atitea ani el tinde la ceva mai presus decit pupatul, adica la sarut. Daca zici ca-ti place de el atunci trebuei sa-i spui acest lucru, fiindca te vei simti mult mai usor, ti se pare ca este ceva simplu, dar atunci cind faci primul pas pentru prima data de acest gen, trec fiorii prin tine, iti devine sufletul mai cald, inima mai nelinistita. Referitor la faptul ca el te intreaba mereu daca iti place de cineva. Acest lucru pot sa-l faca si baietii care sunt indragostiti in persoana careia ii este adresata intrebarea. Nu stiu ce sa faci cu el, daca iti place de mai mult timp si stii ca nu ai sa intreci masura se poate sa incerci un mic flirt, dar daca stii ca ceva nu va merge mai bine nici nu incerca, fiindca majoritatea baietilor se folosesc de fete si le lasa. Ai grija.

6 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Ar fi bine sa incepi si tu ceva mai nou, adica nu vad ce rau e in asta..sa pupi pe cineva pe gura.wowlaughingoricum, daca se intereseaza de viata ta personala, eu zic ca ii placi si vrea ceva cu tine..lasa rusinea si timiditatea la o parte, si daca va placeti faceti ce trebuie. daca zici ca nu vrei sa-l pupi, deoarece nu esti sunteti impreuna, puteti sa incepeti o relatie, si atc vei avea parte de primul sarut, ceea ce e minunat daca iti place persoana respectivahappyDar totusi, ai grija, pentru ca majoritatea baietilor se folosesc de fete..Multa bafta :*!

| SpawNury a răspuns:

Nu e nimic daca te pupi cu cineva de la 14 ani, doar daca este iubitul tau, daca te-ai sarutat cu cineva ce nu iti este iubit, esti curva. [Scuze de limbaj] Si daca iti place de el si nu poti sa ii zici pe fata, ii zici pe mess/facebook sau trimiti un/o prieten/a sa ii zica. Daca o sa fii asa timida nu prea o sa ai parte de o relatie buna. Incearca sa crezi ca nu ai nici o emotie, si ca nu esti timida. Stapaneste-te, si totul va fi ok. O zi buna. big grin

| L0la explică (pentru SpawNury):

Da stiu si eu m-am gandit la acelasi lucru, si mie mi se pare ciudat sa te pupi cu cineva mai ales daca nu esti impreuna cu aceea persona. si nu o sa fac asta laughing vreodata, bine doar daca o sa am un iubbit

| SpawNury a răspuns (pentru L0la):

Stai ca gresim aici, sa te pupi pe obraz nu e nimic, ne referim pe gura. laughing

| L0la explică:

Bine eu si pe obraz cam fac nazuri. daremite pe gura..adika nu stiu ..ma gandesc k chiar daca as sta cu cineva nu cred ca as avea curaj sa. o fac..adikasa ma pup pe gura...laughing)) nu stiu dc

| anea3 a răspuns:

Poti sa incerci printr-o gluma sa-i spui ca de el, si ai sai vezi reactia lui si daca
a sa zica ca nu-i place de tine atunci zi ca ai glumit.