| madalina_4528 a întrebat:

Hey happy cum vam zis ieri de profu'l de ed fizica ( arata bine, e frumos, e tanar, al dracu'laughing ) cum am scris si in intrebarea anterioara, deci...azi la scl eram singura in clasa eram de servici, si a intrat,, profu'l" ma salutat, m-a intrebat cum ma simt azi, si a inceput sa ma priveasca fixxx in ochii laughing mi-am facut curaji si l-am intrebat pe,, suedeza" daca are ceva problema cu mine mia spus ca nu, l-am intrebat ca dc se comporta asa cu mine, mia spus ca asa vrea el, l-am intrebat : daca vrea ceva de la mine (il pot ajuta cu ceva asta era intentia) iar el mia raspuns: da sa facem sport impreuna big grin adica? i-am raspuns : sport facem impreuna normal (impreuna cu colegi) pe urma mia zis : tu nu intelegi nimic laughing) ce sa inteleg? aaa si nu e prima data cand se intampla asta... daca pute'ti sa ma ajuta'ti sa inteleg mai bine citi'ti intrebarea anterioara mersi :* app nu sunt in Romania tongue ci Suediaaa

9 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Mda.rolling on the floor) n-ai inteles nimica laughing ca si bella huta hutaa rolling on the floor)

| Chrisstine a răspuns:

Ce clasa esti?

| Elysssa a răspuns:

Pai chiar asa,tu nu intelegi nimic! Ce e asa greu de inteles? Vrea sa faceti "sport impreuna", sport extrem! laughing Vrea sa faca sex cu tine, probabil.Intreaba-l,sa nu te mai creada proasta! smug

| Elysssa a răspuns:

Ce profesor pervers! laughing

| Laura a răspuns:

Ești proastă?

| madalina_4528 explică:

Ok multumesc pentru raspwinking ma gandeam eu ce vroia el dar in fine vroiam rasp si de la voi :p

| madalina_4528 explică:

Cls 10winking

| Bellabelutsag a răspuns:

Se referea la sporull celalata adica huta hutaarolling on the floor mai pe scurtrolling on the floor

| roby_6848 a răspuns:

rolling on the floor)morrr.profesorr in caldurismug. vrea sa ajungi in "patu' lui