| anonim_4396 a întrebat:

Fostul meu prieten m-a intrebat daca vreau sa ma impac cu el eu i-am raspuns ca da, m-a intrebat daca mai simt acele sentimente ce liam simtit cind eram impreuna, la fel i-am raspuns cu da, el m-a intrebat cum cred eu el mai simte pentru mine ceva eu i-am spus ca nu, el mi-a spus dar crezi ca o iubesc pe fata cu care sunt acum eu i-am spus ca da si el mi-a raspuns ca si ea ma iubeste la fel de mult, as vrea sai trimit un mesaj care sal afecteze dar sa numi exprim sentimtele ce le simt pentru el acum, ceva care sa regrete ca ne-am despartit...va rog ajutati-ma...multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Biancutzaaa13 a răspuns:

De ce cauti raspunsuri fara rost,de ce pui intrebari care dor,de ce iti bati joc de mine daca stii adevarul,iti place sa sufar,stii cineva mi-a zis odata ca dragostea nu se uita,si chiar daca nu recunosti eu stiu ca inima ta ma pastreaza intr-un colt de suflet la fel cum face si inima mea,si stiu ca ea te iubeste,si stiu ca si tu o iubesti, dar daca crezi ca asa este mai bine, o sa te las sa traiesti...P.S.:crede-ma astea de indiferenta dor cel mai tarewinking

1 răspuns:
| perryornitorinca a răspuns:

Daca aveti varsta potrivita ai putea sa-i spui ca tu tocmai te hotarasesi sa ii spui ca vrei sa iti incepi viata sexuala.happy