| ByByLoVe a întrebat:

Hey big grin Ce parere aveti despre romantism? Adica sunteti de parere ca intr-o relatie aveti nevoie de romantism? Eu sunt de parere ca da, dar as vrea sa citesc si parerile voastrehappy Puteti sa imi povestiti si care a fost cel mai frumoas moment din prima relatie? Vreau cat mai multe pareri cel mai romantic moment va primi funda iar restul MULTUMIRI si vot happy:*

Răspuns Câştigător
| AngelGirl5 a răspuns:

Paaai daaa! Categoric DA! E nevoie mareee de romantism intr-o relatie, altfel nu mai e relatie, ci doar o pierdere de timp!
Cel mai frumos moment din prima relatie? au fost foarte multe, in decursul unui an si 2 luni de relatie. Dar primul love struck a fost atunci cand venea la mine, ai mei erau plecat la lucru, si steateam pana dimineata la 5-6, povesteam, ne sarutam, ma alinta. si nu-mi cerea nimic in schimb (adica sa ma culc cu el)
Si trebuie sa tin cont ca era un vagabont, dar m-a respectat. Era atat de dulce. ne bateam cu pernele laughing ne comportam ca doi copii.
Pe urma, alt moment frumos a fost atunci cand am hotarat sa fiu a lui love struck. A fost ceva de vis. parca era ireal tot ce se intampla in acel moment! a fost foarte atent.
Dupa care s-a tranformat din nou intr-un badaran, adevarat ca din cauza mea, dar na...asta nu mai are importanta!

Romantismul love struck... extraordinar de necesar intr-o relatie :X

| ByByLoVe explică (pentru AngelGirl5):

In primul rand felicitari!happy ai avut parte de momente minunate si sper sa mai ai de acum inainte:*

| AngelGirl5 a răspuns (pentru ByByLoVe):

Multumesc la fel :*

| ByByLoVe explică (pentru AngelGirl5):

Multumesc>big grin

9 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Cel mai romantic moment din relatia mea de pana acum a fost primul te iubesc spus in timpul primului act sexual.:X

| DeeaMarry a răspuns:

Romantismul este foarte important, dupa parerea mea, mai ales daca asta ii face fericiti pe ambii parteneri.
Iubitul meu este foarte dragut si foarte atent cu mine, deci am parte de momente romanticii aproape tot timpul. Nu m-as putea decide care a fost cel mai frumos, pentru ca toate au avut ceva special, doar eram langa el happy.

| ByByLoVe explică (pentru DeeaMarry):

day dreamingMa bucur pentru tine :*

| rousz a răspuns:

Hey! Normal ca in orice relatie e nevoie si simti nevoia de putin romantism! pentru ca e ceva frumos. Nu-ti vo9i povesti un moment din prima relatie caci nu a existat eram mai micuta pe atunci! dar fiecare moment spun eu, este romantic si placut atunci cand esti cu persoana potrivita langa tine si cand va priviti in ochi si pur si simplu realizezi ca sunt lucruri extrem de frumoase in lumea asta si ca trebuie doar sa stim cand sa profitam de clipe si cum! :*

| ByByLoVe explică (pentru rousz):

Intr-adevar toate momentele sunt minunate dar trebuie sa fie unul trebuie sa ti se fi imprimat in inimahappyIn fine multumesc pentru raspuns si iti doresc sa iubesti si sa fi iubita din ce in ce mai mult
happy:*

| rousz a răspuns (pentru ByByLoVe):

Multumesc kiss aceleasi lucruri t-i le doresc si tie! kiss mult succes