| bubuXoXo a întrebat:

Hey!big grin...deci, este vorba despre un baiat care ma place foarte mult si m-a intrebat de cateva ori daca vreau sa fiu cu el da eu l-am refuzat, si cu timpu am inceput sa-l plac:-s si as vrea sa fiu cu el da mi-e frica atunci cand ar trebui sa ne sarutam [din cate am vazut se saruta destul de mult cu iubita lui cea veche], pare ciudat da eu pana acum nu m-am mai sarutat cu cineva si e destul de ciudat pentru mine. [app am 13 anilaughingbig grin]

spuneti-mi CE SA FAC!

4 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Totul se invata.nimeni nu s-a nascut invatat. ti se pare ciudat dar va incepe sa iti placa sa fii sarutata.si sunt atatea moduri sa ii arati la un baiat ca iti place de el.fii in preajma lui aproape tot timpul zimbeste la el si chestii de genul chiar stai de vb cu el pe tema unei prietenii intre voi.succes.

| Houselaurie a răspuns:

Daca te-a intrebat daca vrei sa fii cu el, mai tine la tine. vorbeste cu el si zii ca te-ai razgandit si vrei sa fii cu el.

| Carlitza a răspuns:

Pai asa se intampa cand iti ofera un baiat ceva daca esti impunatoare zici NU si dupa aia iti dai seama cat e de draguthappy...si faza cu sarutu e ok nu fi stresata cand e momentul totul merge de la sine ai sa vezi:p

| Carlitza a răspuns:

Si apropo cu ce ti-au recomandat persoanele de mai jos:p...eu zic sa il lasi sa vina pentru a doua oara la tine pentru ca daca mergi tu ii mai lejer si pici de proastabig grin daca te place cu adevarat vine iar la tine daca nu inseamna ca a vrut sa faca ca si cu toate :p asa ca ai grijabig grin