| Ramona59 a întrebat:

Hey! big hug Fostul meu ii gelos pe toti baietii care se dau la mine, si pe cei care nu se dau dar vorbesc cu mine sau chestii de genu.Nu inteleg de ce ii gelos daca spune el(desi nu pare asta prin faptul cum se manifesta, de exemplu cateodata ne mai sarutam pentru ca, spune el, asa simte pe moment si ne purtam ca si cum am fi impreuna, ma strange in brate, ma mangaie etc.)no si el spune ca nu ma mai iubeste. El ii o persoana confuza care nu prea stie si nu intelege ft bine sentimentele.Intrebarea este:de ce ii gelos?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

E gelos pentru ca inca te considera a lui, inca te iubeste(dar nu ti-ar spune-o nici sa-l pici cu ceara), inca relatia voastra nu s-a terminat.
Stai de vorba cu el si spune-i sa se hotarasca ce vrea pana nu e prea tarziu...

3 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Eu cred ca inca mai tine la tine, dar nu vrea sa-ti spuna, mai bine ai vorbi cu el, intreaba-l daca sincer mai simte ceva pentru tine. Daca nu mai avea ceva pentru tine, nu era gelos.

| MonterDoc a răspuns:

Pentru ca u il lasi sa iti faca toate alea.
Daca e fostul lasa-l sa incerce ce vrea doar cu ii zici,, Animalule lasa-ma ma in pace ca nu mai sunt cu tine..."

| youaly a răspuns:

Gelos esti doar cand placi o anumita persoana.Deci el inca mai tine la tine chiar daca nu vrea sa recunoasca.Si cu saruturile.clar inca tine la tine