| pirla a întrebat:

Hey! De cateva saptamani m-am imprietenit foarte bine cu un baiat...prin intermediul unui prieten. Tot timpul cand ne intalnim ne imbratisam, dar de o vreme e diferit. Adica...incearca sa ma sperie ( tot felul de glume) ca apoi sa ma ia in brate,,cerandu-si scuze". Faza e ca a venit ieri prin spatele meu m-a prins de talie si aproape m-a pupat pe gat.a facut asta sincandu-mi,, scuze". Oare ma place..sau de ce se comporta asa?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal! Ce vrei mai mult? Poate ca omul este mai timid si nu-i place sa strige in gura mare.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baiatul ala te vrea in patul lui e clar

| R0R0 a răspuns:

Cred ca te place.
Dar nu stiu de ce isi tot cere scuze