| alexa19 a întrebat:

M-am impacat cu fostul meu prieten acum 3 saptamani,dar il simt asa schimbatsaduneori nici nu zici ca suntem impreuna la felul in care se comporta,cand iese pe afara sta mai mult cu prietenii apoi vine la mine,cand iesim cu ceilalti prieteni nu ma ia de mana,nici in brate,nimicstraight face,culmea este ca atunci cand suntem doar noi 2 ma tine de mana,ma ia in brate,ma saruta dar in fata la prieteni nu face nimic.
De ce oare se comporta asa?
Ce as putea face in legatura cu schimbarea lui?nu as vrea sa il pierd din nousad

Răspuns Câştigător
| Carmen09 a răspuns:

Odata ce v-ati despartit era de asteptat ca a2a oara nu o sa mai fie la fel de ok ca prima.Si probabil se comporta asa in prezenta prietenilor deoarece o fi vreunul-2 care si-au dat cu parerea si l`au sfatuit sa nu se impace cu tine.Sunt si prieteni invidiosi.Poate nu le convine ca nu mai sta asa mult cu ei cum statea inainte sa fie cu tine. Oricum ar trebui sa vorbesti cu el. Spune-i asta in fata, nu te costa nimic. Spune-i ce nu iti convine.Succeshappy

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Vorbeste cu el, intreaba-l de ce e asa distant cand sunteti cu prietenii, ca te deranjeaza ca se comporta cum trebuie doar cand sunteti impreuna.

| dikdikutza a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai serios cu el...