| ALeXsSaY a întrebat:

Hey.de ce trebuie adesea sa ne indragostim si sa suferim pentru o persoana care nu ne merita? sad Si. asta e mai personala: cum fac sa uit o fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite care este treaba eu nu stiu cati ani ai u draga,dar eu cred ca voi nu sunteti indragostiti,este indragostitul adolescentei,ai sa vezi u cu adevarat cand ai sa te indragostesti cu adevarat si de persoana potrivita tie,sa stii cum suferi u suferim si noi, bun eu mai putin pentru ca evit si daca vreau sa ma combin cu cineva eu nu imi implic sufletul, sa stii ca in relatiile astea de adolescenti multe vorbe sunt false si declaratii de dragoste.eu cred ca ai pute sa te distrezi si sa mergi la club, disco, sa joci fotbal sa iti tii timpul ocupat o saptamana 100% si ai sa vezi ca iti trece, dar incearca sa nici nu te mai gandesti, pentru ca u cu cat ai sa te gandesti la ea cu atat ai sa devii obsedat de ea pentru ca acum ai umpica de obsesieca v-ati despartithappy

1 răspuns:
| ruxyrusu a răspuns:

Pentru ca noi tinem la acele persoane si de aceea suferim, le iubim cu adevarat, chiar daca ele nu tin la noi.asta inseamna ca nu e iubire reciproca si poate sa stea cu tine din mila.
in legatura cu acea fata,incearca sa iesi cu prietenii,sa uiti de toata lumea, sa-ti gasesti un hoby, desi daca ai iubit-o mult nu o vei uita asa usor.
multa bafta.