| anonim_4396 a întrebat:

Hey deci am 59 de kg si 1.70 credeti ca sunt grasa? P. S=am 14 ani adica ii implinesc in octombrie

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum sa fii grasa,mai?
Nu te mai ingrasa,nu mai slabi, esti perfect asa!
Tu ce vrei, s-ajungi sac de oase?

| ღNameღ a răspuns:

Nu esti grasa, esti putin plinuta, cum s-ar spune''la limita''
Incearca sa ajungi la 55 de kg si sa te mentii asawinking\
Pwp :*

| Mik3 a răspuns:

Ii perfect big grin

| crucialmelody a răspuns:

1.70...se ia 70-10=60 kg. Deci, poti sa te mai ingrasi cu 1 kg. Arati bine, nu esti grasa.

| Bettw a răspuns:

Hi eu am 14 ani 1, 68 sh 45 de kg sh arat bine deci nu cred ca estigrasa. j nici plinuta estitokma bine.winking
bye. toOrry

| adinaidk13 a răspuns:

Nu esti chiar grasa, dar incearca sa faci o masa a ta si sa incerci sa eviti prajelile.