| ale_6111 a întrebat:

Hey! Cand(varsta si data) si unde v-ati primit primul sarut clasic... dar cel frantuzesc?

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai la varsta de 18 ani cu primul meu prieten, eram doar de 2 zile cu elbig grin eram in bloc,ascultam muzica si vorbeam,si din vorba in vorba a venit si m-a luat in brate,ne-am uitat cateva secunde unul in ochii celuilalt si apoi s-a intamplatlove struck,nu cred ca as putea descrie acel momentlove struck, a fost pur si simplu minunat, am simtit mii de fluturasi in stomachappy

| Madilyn a răspuns:

Primul sarut al meu [ sarut pe bune, ca sa zic asa ] a fost la 14 ani, vara trecuta. Eram cu un baiat la piscina cu care ma intelegeam super-bine si il placeam enorm. Dar el avea 18 ani, iar eu ma impacasem cu gandul ca nu as avea sanse la el. [ Desi toata lumea imi zicea ca si el ma place, dar eu tineam mortis ca e impsibil.]
Si in ziua aia am vazut ca tot incearca sa-mi spuna ceva, iar pana la urma, cand eram impreuna in apa, am inceput sa ne jucam, ne-am stropit, iar apoi am ajuns cumva foarte apropiati...Si m-a sarutat. A fost minunat :* day dreaming Si e un tip super de treaba, si simpatic si arata si bine. Iar de atunci, de pe 4 august, suntem impreuna. [Chiar si acum... avem 6 luni si 10 zile. ] >big grin

| ale_6111 explică (pentru Madilyn):

Bravo...Sa va tina!