| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, am o dilema din cauza careia am scapat paharul de vin pe jos si s-a spart. Dupa ce am adunat cioburile, m-am asezat pe fotoliu si mi-am adunat gandurile. Cum reactionati atunci cand sunteti intr-o relatie cu un barbat divortat si care are si copil din casatoria anterioara si merge des in vizita la copil, care locuieste cu fosta sotie? Deveniti geloase si dati cu pumnul in masa cand vedeti ca petrece mult timp acolo?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nicidecum, aleg sa merg la gym sa fac fite pe langa barbatii de acolo, si apoi vin acasa sa-i spun iubitului ca si eu am fot admirata la barbati laughing

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu devin toate geloase. Devin doar cele care cultivă iubirea de obiect, la care iubitul este obiect personal ca un frigider sau TV.

| Sofer a răspuns:

Nu ar trebui sa își facă griji viitoarea lui partenera. Doar i-a spus povestea și trebuie sa accepte.

| Eireann a răspuns:

Nu. E normal sa petreaca timp cu copilul si sa fie in relatii amiabile cu fosta nevasta. Cand un barbat are un copil din alta relatie trebuie sa intelegi ca si copilul, si fosta nevasta ( mama copilului) o sa faca parte din viata lui si implicit din viata ta. Daca nu esti dispusa sa accepti asta atinci probabil nu e barbatul potrivit.