| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reacționați atunci când divorțați de soțul dumneavoastră și vedeți ca doua o săptămână se cuplează cu una mai tânără ca el cu 15 ani pe care o tratează ca pe o regina, o tine în puf și se poarta cu ea mult mai frumos decât s-a purtat cu dumneavoastră pe tot parcursul relației? Deveniți geloase?

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

Îl dau dracw de prost.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Rad si ma amuz de bucurie, ca de acum este problema aleia sa suporte un magar batran!

| dullcat a răspuns:

Mai taie din scenariile astea de sitcomuri proaste.

| blackann a răspuns:

Pai e normal bro ca la inceput totul e roz

| iulia0514 a răspuns:

Dacă eu am divorțat de el înseamnă că e rebut dacă am ocazia chiar îi felicit și îi spun doamnei în cauza sa se spele cu el pe caphee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fie sănătoși! Nu plâng după resturile aruncate. laughing

| Michele7 a răspuns:

Probabil nu m-aș supăra pentru că n-am pierdut nimic. Domnișoara nu are decât să facă borș cu el. happy La început toate sunt roz, nu? Este evident că toată chestia cu ținutul în puf nu o să țină o veșnicie.