| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reactionati atunci cand dupa ce v-ati alaptat bebelusul vine sotul vostru si va spune ca vrea sa fie si el alaptat?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Parca vad următoarea postare:

"As vrea sa-i mulțumesc lui Hammurabi pentru că mi-a oferit inspirație pentru această întrebare. Sa închinăm un pahar de șampanie" și grătar și tot tacâmul ăla Verginică. Ce faceți daca... laughing)

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai, asta mi-a scapat, dar poate pentru ca eu m-am maritat cu un barbat adevarat, nu cu un infantil happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil prin China, ar spune unele lucruri la care nu ne-am fi gandit aici.
Insa aici... probabil i-ar da una.

| Hammurabi a răspuns:

Dar tu cum ai reacționa dacă nevasta (cu o foarfecă în mână) ți-ar răspunde "ok, te alăptez și pe tine, dar dacă ți se scoală, ți-o tai"? laughing

| VoidEternal a răspuns (pentru Hammurabi):

Parca vad următoarea postare:

"As vrea sa-i mulțumesc lui Hammurabi pentru că mi-a oferit inspirație pentru această întrebare. Sa închinăm un pahar de șampanie" și grătar și tot tacâmul ăla Verginică. Ce faceți daca... laughing)

| Goete a răspuns:

Tata o mulge pe mama pana in ziua de azi, de cand eram mic. Mai sugem, mai mulgem, facem Kefir, branza, cascaval. De altfel si tata s-a lasat de serviciu, acum avem afacerea noastra familiara. Eu duc lapte la colegi la scoala.

| Eireann a răspuns:

O sun pe maica-sa sa o intreb de ce i-a dat drumul in lume daca inca nu l-a intarcat.

| Goddessss a răspuns:

Yuck

| StefanIlAreMare a răspuns:

Pai daca da la unul trebuie sa ii dea si celuilalt

| Grigoore5 a răspuns:

MERITA! Dar ce? Barbatul n-a avut contributie la conceperea fatului? Lapticul mamei este divin, poate este o dorinta considerata de unii putin deplasata, sa doresti a gust din hrana pruncului...dar nu este operatie pe cord deschis! FUNDA?