| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor cum reactionati cand vedeti pe Facebook si forumuri ca sotul vostru intreaba " Cum sa o fac pe sotia mea sa slabeasca? E prea grasa"?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Slava domnului, sunt safe, ca eu sunt slaba laughing

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O reactie egala si rautacioasa ar fi sa intrebe si ea pe aceleasi forumuri "Cum sa-i cresc organul sotului cu 5 cm? E cam mic...".
In cazul meu nu se aplica, cum m-a cunoscut, asa am ramas.
Exceptand coafura...happy

| Mosotti a răspuns (pentru greece12):

O femei care-si respecta barbatul care se ingrijeste, nu se ingrasa! Ptr ca stie ca daca se ingrasa mult nu mai e atractiva, si nu e bine deloc, tot ea pierde.
Aia cu organu nu se compara, ca nu depinde de barbat aia, dar ingrasarea depinde de ea.

| greece12 a răspuns (pentru Mosotti):

O femeie care se respecta nu se ingrasa.
Barbatul are nevoie de mult mai multe, in afara respectului.

| Mosotti a răspuns (pentru greece12):

Normal ca o femeie care se respecta nu se ingrasa, si mai era o vorba, un barbat destept nu se ingrasa.
In ce sens barbatul are nevoie de mult mai multe? Pai reciproc au nevoie ambii de aceleasi chestii pe langa respect, comunicare, intelegere, comportament frumos, satisfactie sexuala, respect.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Si-ar face vreo 3-4 conturi si l-ar jigni pe forum, ca atat de destepte sunt.
Apoi ar intra in depresie, si ar mai pune niste kg bonus.

| Mosotti a răspuns:

Pai sotul ala e un prost, ca daca era destept se ocupa ca sotia sa nu ajunga asa!
Eu de ex daca as avea pe una, si eu si ea saptamanal pe cantar, sa fie clar, cum am luat-o unu din noi razna, dam din timp 1-2-3 kile luate.
Asa se face.

Si daca e sa zica, f bine, normal ca intreaba cum sa slabeasca aia, ca nu mai e deloc atractiva, daca el se ingrijeste, aia daca respecta barbatu, se ingrijeste si ea.

| Mosotti a răspuns:

Ptr 1997onur, cat de scarba e ea ca se ingrasa ca..sa nu zic cine!
Daca eu ca barbat ma ingrijesc, are si ea aceiasi datorie, altfel devine neatractiva si pierde mult.
Nu sunt obligat sa o plac oricum daca nu o plac grasa, ca nu depinde de mine daca o plac sau nu.

| Sofer a răspuns:

O femeie care nu se îngrijește nu mai e femeie frate. Ca e grasa e problema ei dacă i-a plăcut mai mult mâncarea ca sportul.

| 1997onur a răspuns:

Nu o iubește cu adevărat este o scârbă de om. Nu sunt fata -_- sa fie clar și nici babă sau Doamnă sa fie clar -_- dacă faci ce face scârbă aia este clar ca nu o iubește cu adevărat pe soția lui el chiar nu-și da seama ca soția lui vede ce mizerie face el? Si nu se gândește deloc ca o ranește și cum o sa se simtă ia? Cât de scârbă sa fi sa faci așa ceva.