| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reactionati atunci cand mergeti la magazinul de la colt iar vanzatoarea va intreaba de sotul dumneavoastra si va spune ca el vine cu flori la ea?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Nebunule, ești faimos! Să nu ne uiți când te dai jos din limuzină și pășești pe covorul rosu la braț cu 2 fete frumoase.

PS: o să vreau și eu numărul de telefon al Innei. Cu puțin noroc poate o conving sa nu se mai reapuce de muzica niciodată.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum sa reactionez, o intreb pe cand il asteapta si cu vreun inel, ca sa stiu ce am de facut.happy

| Violleta2022 a răspuns:

I-as spune ca acasa vine cu buchetul mare, dar din mila imparte si la alte femei cate o floare, ca sa nu se simta prost, ca barbatii lor nu le daruieste nimic.

| Emma30555 a răspuns:

Bărbații fac alte cadouri nu flori sau au alt gen de atitudine atunci când au interes de genul asta.Tu vad ca te inspiri din perioadele comuniste, câți ani ai? Intreburile tale ma duc cu gândul că te adresez unor doamne si domni de peste 50 de ani

| Werrich a răspuns:

Ai văzut ca Bobonete ți-a citit o întrebare într-un interviu cu Anca Dumitru?
https://vm.tiktok.com/ZMLujrLhG/

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Werrich):

Valeu frateeee mersi

| Werrich a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Cu plăcere

| VoidEternal a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nebunule, ești faimos! Să nu ne uiți când te dai jos din limuzină și pășești pe covorul rosu la braț cu 2 fete frumoase.

PS: o să vreau și eu numărul de telefon al Innei. Cu puțin noroc poate o conving sa nu se mai reapuce de muzica niciodată.