| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, este adevarat ca dupa ce divortati de sotul vostru si vedeti ca si-a gasit pe altcineva si este mai fericit decat a fost cu voi si se poarta cu iubita mai frumos decat voi va apuca gelozia si frustrarea?

Răspuns Câştigător
| ValiSenzual a răspuns:

Toate trec
dar toate vin
pana nu e timpul iei
sa nu ti bagi **** n cimitir
.
atotputernicul vale

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ne apuca nimic, odata ce am divorta inseamnaca nu-l mai iubim, asadar, gelozia si frustrare nu au de ce sa mai apara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In visele domnilor chestia asta, după ce divorțează uită de existenta ăluialaughing
Și eu am impresia că unii/unele își imaginează că sunt gelos pe ei sau frustrat, da pe mine mă doare fix la baston. Le doresc numai o viață fericită în continuare.