| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, azi noapte nu am putut dormi iar la munca nu m-am putut concentra din cauza unei dileme, ba chiar m-am certat cu seful. Dilema mea este: doamnelor, dupa ce divortati si vedeti ca fostul sot isi gaseste o iubita mai frumoasa si tanara ca voi va apuca gelozia? Mai ales daca se poarta cu ea mai frumos decat s-a purtat cu voi?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pavel catre Corinteni femeia este sămânță raului

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa nu crezi tot ce zic femeiile

| VerginicăVacăGrasă explică:

Cine e catalin?

| alina2k18 a răspuns:

laughing
Daca a divortat crezi ca o mai doare in pixda pe aia ca s-a cuplat si ala?
laughing
Sa-si ia partea daca au avut bunuri in comun SAU daca nu si era o saracie ala ura si la gara laughing NEEEEEEXTwinking
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și acum 2 luni te-ai certat cu șeful! Ce certăreț mai este, frate!