| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey domnisoarelor, cum reactionati cand un coleg de munca va spune ca el va face mai fericite decat sotul vostru?

Răspuns Câştigător
| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

Nu cred pana nu vad!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are curaj sasi scoata punga cu cele 2 comori poate le convinge

| Violleta2022 a răspuns:

L-as trimit la plimbare!
Pana la urma nu poti sa crezi toti curvarii care-s disperati si ajung sa inventeze scuze sau oferte.
I-as face si un pustiu de bine si l-as raporta la conducere, fiindca nu-i normal sa hartuiesti sexual o femeie casatorita.
In multe companii straine, daca cineva depune plangere ca este hartuita sexual, vinovatul este dat afara imediat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai mai sunt domnisoare atunci? thinking

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru DoarBogdan):

Se simt batrane daca le zic doamne

| DoarBogdan a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

A... da, corect corect.

| Freya1 a răspuns:

Mama,am auzit replica asta de rahat de N ori si e penibila.
În general lucrurile astea le spun libidinosi plini de aere ce vad femei in filme porno si pe centura.

| Sofer a răspuns:

Ar rămâne gen wow. Hai sa îmi arăți baby cât de bun ești.

| Dandinelle a răspuns:

Hahahahahaha
Si plec

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

De unde știe el cat de fericită ma face soțul,)?

| GeorgelAfumatul a răspuns:

Hâț